Realitní komora České republiky

O nás

AQ Reality je divize společnosti PROFI GROUP Consulting, s.r.o., se sídlem v Jičíně. Poskytujeme nadstandardní odborné služby v oblasti realit, odhadů a financování nemovitostí. Již 17 let působíme na českém trhu v oblasti realit, finančního poradenství, souvisejících služeb a tvorby obchodních sítí. S důvěrou se na nás obraťte.

Portfolio služeb

Úspěšná realitní kancelář

Bez velkého prodlení – zajistíme bydlení.

Naše motto vyjadřuje úsilí, profesionalitu a pohotovost, s nimiž se nám daří zprostředkovávat prodej, pronájem i nákup nemovitostí po celé ČR. Důkazem toho jsou tisícovky spokojených klientů, kteří naše služby využili, stejně jako členství v Realitní komoře ČR.

Finanční, realitní i právní poradenství

Poté, co vám pomůžeme nalézt vysněný byt či dům, se rádi postaráme také o financování celého projektu. Zdarma za vás vyhledáme ten nejvýhodnější hypoteční úvěr a doporučíme vám vhodné pojištění. A díky komplexnímu poradenství a servisu navíc ušetříte peníze, ale i nervy a čas strávený v bankách a na úřadech.

Prodej i financování pod jednou střechou

Naši makléři a poradci vás nikdy nenechají na holičkách – rádi se postaráme o váš nákup, prodej či financování nemovitosti, a to od zahájení až po finální úspěšnou realizaci.

A po vašem boku budeme stát i u dalších nezbytných úkonů, k nimž patří zajištění právního servisu, jednání s katastrálním úřadem, se stavebním úřadem, odborem územního plánování včetně geodetických služeb nebo přepis energií.

5 důvodů proč spolupracovat s AQ Reality

  • 17-ti leté působení na trhu s realitami, zkušenosti a jedinečné know-how, tisíce spokojených klientů
  • komplexní servis od prodeje / nákupu nemovitosti, až po financování projektu
  • individuální, rychlý a flexibilní přístup – děláme vše pro spokojenost klienta
  • zázemí moderní realitní kanceláře – víme komu vaše nemovitosti prodat

 

Kontaktujte nás

*
*
*
fname: email: