Realitní kancelář

Člen
REALITNÍ KOMORA
České republiky

AQ reality - logo

Servis

Profesionální servis je dalším důvodem, proč svěřit váš realitní projekt do rukou profesionálů z AQ Reality.

Díky našim zkušenostem a komplexnímu portfoliu služeb snížíme vaše starosti s prodejem či nákupem nemovitostí, hypotečním úvěrem i právními náležitostmi na nezbytné minimum.

Jsme připraveni vyjít vám vstříc a dovést vás k vysněné nemovitosti.

Právní servis

Zodpovědně a bez otálení zajistíme potřebné smlouvy a náležitosti, které jsou zapotřebí k prodeji, pronájmu nebo nákupu nemovitosti.

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří JUDr. Jaroslavy Ježková a Mgr. Eleny Ježkové vypracujeme kupní, směnnou, zástavní smlouvu a jiné potřebné dokumenty.

Součástí servisu je též konzultace s advokátkou a právní poradenství, jež zahrnuje například kontrolu smluv, zápis stavby do katastru, vyhotovení návrhu smluv atd.

PENB

Výhodně a rychle pro naše klienty vypracujeme Průkaz energetické náročnosti budovy, který je od 1. ledna 2013 ze zákona povinný při prodeji, ale i pronájmu budov, bytů či komerčních prostor. Naše realitní kancelář se na vyřízení průkazu finančně spolupodílí.

Znalecké posudky

Zajistíme odborné ocenění vaší nemovitosti pro účely prodeje či dědického řízení. Posudek provádí autorizovaný expert. V případě potřeby vyhotovíme také expresní posudek. Pokud nemovitost prodáváme, pak zajistíme a uhradíme znalecký posudek pro účely daně z nabytí pro FÚ my. Nabízíme další placenou službu a to: Posouzení tržní ceny – pro účely: dědictví, rozdělení SJM a jiné. Zde službu hradí objednavatel, vše na domluvě.

Daně

Postaráme se o veškeré doprovodné úkony, a to především vypracování a podání daňového přiznání pro daň z převodu nemovitosti. Daň z převodu dle NOZ se nazývá Daň z nabytí

Finanční posudky

V rámci finančního poradenství vám zdarma připravíme analýzu bankovních nabídek a vyhledáme to nejvýhodnější řešení pro vaši hypotéku. Další oblíbenou službou je revize rodinných financí, jejímž výsledkem je úspornější řešení pro celou rodinu.

Realitní poradna

Vše pro rychlý, finančně výhodný a bezproblémový prodej i nákup nemovitostí!

V rámci realitní poradny poskytujeme odborné konzultace ohledně veškerých operací spojených s realitami.

Mezi nejžádanější úkony patří: ověřování práva k prodeji nemovitosti, nastavení ceny, vytvoření efektivní prezentace, zajišťování smluv, výpisů z katastru aj., úschovy a převody financí.

Kontaktujte nás!

*
*
*
*
captchaNačtete nový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit
Spolupracujeme