Realitní komora České republiky

Servis

Profesionální servis je dalším důvodem, proč svěřit váš realitní projekt do rukou profesionálů z AQ Reality.

Díky našim zkušenostem a komplexnímu portfoliu služeb snížíme vaše starosti s prodejem či nákupem nemovitostí, hypotečním úvěrem i právními náležitostmi na nezbytné minimum.

Jsme připraveni vyjít vám vstříc a dovést vás k vysněné nemovitosti.

Právní servis

Zodpovědně a bez otálení zajistíme potřebné smlouvy a náležitosti, které jsou zapotřebí k prodeji, pronájmu nebo nákupu nemovitosti.

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří JUDr. Jaroslavy Ježková a Mgr. Eleny Ježkové vypracujeme kupní, směnnou, zástavní smlouvu a jiné potřebné dokumenty.

Součástí servisu je též konzultace s advokátkou a právní poradenství, jež zahrnuje například kontrolu smluv, zápis stavby do katastru, vyhotovení návrhu smluv atd.

Odhady

Zajistíme odborné ocenění vaší nemovitosti pro účely prodeje či dědického řízení. Posudek provádí autorizovaný expert. V případě potřeby vyhotovíme také expresní posudek. Pokud nemovitost prodáváme, pak zajistíme a uhradíme znalecký posudek pro účely daně z nabytí pro FÚ my. Nabízíme další placenou službu a to: Posouzení tržní ceny – pro účely: dědictví, rozdělení SJM a jiné. Zde službu hradí objednavatel, vše na domluvě.

Hypotéky

V rámci finančního poradenství vám zdarma připravíme analýzu bankovních nabídek a vyhledáme to nejvýhodnější řešení pro vaši hypotéku. Další oblíbenou službou je revize rodinných financí, jejímž výsledkem je úspornější řešení pro celou rodinu.

Pojištění

Postaráme se o veškeré doprovodné úkony, a to především vypracování a podání daňového přiznání pro daň z převodu nemovitosti. Daň z převodu dle NOZ se nazývá Daň z nabytí

Realitní poradna

Vše pro rychlý, finančně výhodný a bezproblémový prodej i nákup nemovitostí!

V rámci realitní poradny poskytujeme odborné konzultace ohledně veškerých operací spojených s realitami.

Mezi nejžádanější úkony patří: ověřování práva k prodeji nemovitosti, nastavení ceny, vytvoření efektivní prezentace, zajišťování smluv, výpisů z katastru aj., úschovy a převody financí.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
phone: fname: lname: