Realitní komora České republiky

Servis

Profesionální servis je dalším důvodem, proč svěřit váš realitní projekt do rukou profesionálů z AQ Reality.

Díky našim zkušenostem a komplexnímu portfoliu služeb snížíme vaše starosti s prodejem či nákupem nemovitostí, hypotečním úvěrem i právními náležitostmi na nezbytné minimum.

Jsme připraveni vyjít vám vstříc a dovést vás k vysněné nemovitosti.

Právní servis

Zodpovědně a rychle zajistíme potřebné smlouvy a náležitosti, které jsou zapotřebí k prodeji, pronájmu nebo nákupu nemovitosti.

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří JUDr. Jaroslavy Ježkové a Mgr. Eleny Ježkové vypracujeme kupní, směnnou, zástavní smlouvu a jiné potřebné dokumenty.

Součástí servisu je též konzultace s advokátkou a právní poradenství, jež zahrnuje například kontrolu smluv, zápis stavby do katastru, vyhotovení návrhu smluv atd.

Odhady

Zajistíme odborné ocenění vaší nemovitosti pro účely prodeje či dědického řízení. Posudek provádí autorizovaný expert. V případě potřeby vyhotovíme také expresní posudek. Pokud nemovitost prodáváme, pak zajistíme a uhradíme znalecký posudek pro účely dědického řízení, vypořádání SJM či vypořádání spoluvlastnických podílů. 

Hypotéky

V rámci finančního poradenství vám zdarma připravíme analýzu bankovních nabídek a vyhledáme to nejvýhodnější řešení pro vaši hypotéku. Další oblíbenou službou je revize rodinných financí, jejímž výsledkem je úspornější řešení pro celou rodinu.

Pojištění

Postaráme se o veškeré doprovodné úkony, a to především pojištění nemovitosti, pojištění odpovědnosti a životní pojištění.

Realitní poradna

Vše pro rychlý, finančně výhodný a bezproblémový prodej i nákup nemovitostí!

V rámci realitní poradny poskytujeme odborné konzultace ohledně veškerých operací spojených s realitami.

Mezi nejžádanější úkony patří: ověřování práva k prodeji nemovitosti, nastavení ceny, vytvoření efektivní prezentace, zajišťování smluv, výpisů z katastru aj.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
email: phone: